TaxMachine PITy 2019/2020

Profesjonalny program do rozliczania rocznych deklaracji PIT za 2019 rok.
Rozliczysz i wyślesz do systemu e-Deklaracje wszystkie rodzaje PIT (PIT-37, PIT-36, PIT-28, PIT-36L, PIT-38, PIT-39), a także PITy pracownicze/płacowe (PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR, PIT-8C i inne). Odliczysz wszystkie ulgi podatkowe, w tym ulgę ulgę na dzieci, ulgę na internet, ulgę rehabilitacyjną.
Zawsze bezpłatnie i bez ograniczeń, także w zastosowaniach komercyjnych, w biurach rachunkowych, kancelariach podatkowych. Możliwość pracy wielostanowiskowej i zdalnej.

Więcej na temat programu Pobieram program PITy 2019/2020

Wysyłanie e-deklaracji przez internet

Już od kilku lat możemy wysyłać Pity przez internet. Początkowo konieczny do tego był drogi podpis kwalifikowany z kartą chipową i czytnikiem kart. Przez to wysyłanie pitów przez e-deklaracje nie było szczególnie popularne.

Sytuacja zmieniła się zupełnie po wprowadzeniu przez Ministerstwo Finansów podpisu elektronicznego w postaci danych autoryzacyjnych, czyli podpisu w postaci danych o przychodzie z PIT z poprzedniego roku oraz numeru PESEL lub NIP. Wprowadzenie tego bezpłatnego podpisu umożliwiło popularyzację e-deklaracji i wysyłania PIT-ów przez internet. Od tego czasu ilość składanych deklaracji PIT przez internet wzrosła dramatycznie, w zeszłym roku było to już ponad 3 miliony e-deklaracji.

Jak więc najłatwiej i najszybciej wysłać PIT przez internet?

Zdecydowanie najłatwiejszym sposobem jest skorzystanie z programu PITy 2019/2020. Program ten wysyła e-pity bardzo szybko, w czasie nie dłuższym niż 5 sekund. Jednocześnie jest bardzo wygodny, wystarczą dosłownie dwa kliknięcia by wysłać e-deklarację.

e deklaracje 2019

Jakie deklaracje można wysłać przez e-deklaracje?

Wszystkie obecnie obowiązujące deklaracje PIT roczne i załączniki do nich można wysłać przez e-deklaracje. W tym mamy najpopularniejsze PIT 37, PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 38 i PIT 39, a także załączniki PIT/O, PIT/D, PIT/B i pozostałe. Wszystkie te druki nie wymagają także podpisu elektronicznego na karcie chipowej.

Polecamy program PITy 2019/2020 do wysyłania e-deklaracji, jest to znakomity sposób na PITy online przez internet.

program pity 2019

Słowa kluczowe

pity przez net, e-pity, e-podatki, e-deklaracje ministerstwo finansów, e-pity online 2020, pit przez internet, e-deklaracje, pit online, edeklaracje 2019